Hakkımızda

Bizim Hikayemiz

Firmamız kuruluş yılı olan 1977’den itibaren ülke sanayisine elektrik motoru ve redüktör ihtiyaçları noktasında tedarikçilik faaliyetlerini yürütmektedir. 40 yılı aşkın teknik bilgi ve tecrübesiyle beraber geniş stok ve ürün çeşitliliği ile kullanıcılara en doğru ve kalıcı çözümler sunmaktadır.

İstanbul Anadolu yakasında bulunan merkezimiz ve depolarımız üzerinden ülkemizin her noktasına hızlı ve etkin bir şekilde hizmet etmekteyiz. Satış faaliyetlerinin yanı sıra firmamız kullanıcıların uygulamalarına özel elektrik motoru modifikasyon işlemlerini de yürütmektedir.

2004 yılında Konya ilinde grup firmamız olan Yasinoğulları Elektrik Motor Ltd. Şti firmasını kurarak bu bölge ve çevre illerde ki kurumların ihtiyaçlarına hızlı ve kaliteli çözümler üretmektedir. İlerleyen yıllarda aynı şekilde Gaziantep ilinde de şubeleşme yoluna giden firmamız bu bölgede de faaliyet göstermektedir.

Misyonumuz uzun yılların kazandırmış olduğu teknik bilgi, tecrübe ve geniş ürün yelpazemizle beraber ülke sanayisine en doğru ve kalıcı çözümlerle hizmet etmektir.

Çerko Motor

Bayiliklerimiz

Herhangi bir Endüstriyel Çözüme İhtiyacınız Varsa ... Sizin İçin Varız

Bize Ulaşın
WhatsApp